برای اطلاع از پاسخ سوال خود از لیست زیر کمک بگیرید …

مجموعه شما در چه زمینه هایی فعالیت دارد؟

مجموعه فودوکو – واردکننده و تامین کننده مواد اولیه صنایع غذایی/ آرایشی و بهداشتی / دام و طیورو آبزیان / کشاورزی / پتروشیمی / رنگ و رزین/ حفاری/ معدن /آب و فاضلاب برای کارخانجات تولیدی و مشتریان خود فعالیت دارد.

آیا سفارش محصول در سایت فودوکو فقط با ثبت سفارش اینترنتی است؟

خیر. برای خرید و سفارش محصول از چهار طریق می توانید اقدام نمائید.
خریداران محترم می توانند برای سهولت در خرید، از طریق پر کردن فرم ثبت سفارش در سایت فودوکو نسبت به ارسال درخواست خود اقدام نمایند. کارشناسان فروش ما با دریافت تقاضا، نسبت به پیگیری آن و اعلام قیمت اقدام خواهند نمود.
خریداران عزیز با رفتن به سایت فودوکو در قسمت تماس با ما – با شماره تلفن های درج شده ۴۴۱۵۵۵۵۰ – ۴۴۱۵۵۵۶۰ با پیش شماره ۰۱۱ – ۰۹۳۹۳۵۶۹۴۹۹ تماس حاصل نمائید تا کارشناسان مربوطه نسبت به درخواست شما پیگیری و اعلام قیمت نمایند.
مشتریان گرامی می توانند از طریق آدرس ایمیل marketdiaco@gmail.com سفارش محصول خود را با مشخصات و شماره تماس خود ثبت تا کارشناسان مربوطه پیگیری و اعلام قیمت نمایند.
خریداران محترم می توانند از طریق تلگرام : @diacotrademarketing – اینستاگرام : https://instagram.com/foodokotrademarketing با ما در ارتباط باشید.

نحوه ی خرید از مجموعه فودوکو چگونه است؟

پس از ثبت سفارش محصول مورد نظر از طریق یکی از موارد بالا ، فاکتور جهت مشتری ارسال و پس از تائیدیه واریزی به شماره حساب اعلام شده و دریافت فیش واریزی از طریق ایمیل ، تلگرام ، واتساپ و فکس شرکت خرید برای خریدار نهایی و ارسال می شود.
خریدار محترم الزامی است که واریزی انجام شده از طریق تلفن به مجموعه اعلام شود.

آیا ارسال محصول خریداری شده رایگان می باشد؟

خیر – هزینه ارسال کالا از این مجموعه به عهده خریدار می باشد.

آیا برای خرید محصولات می توانیم درخواست نمونه و آنالیز داشته باشیم؟

بله – همکاران و کارشناسان ما تمام سعی و تلاششان برای رضایت مشتریان عزیزمان است. جهت درخواست نمونه و آنالیز محصول مورد نیاز خود قیمت خدمات ویژه فودوکو در سایت مراجعه تا توسط همکاران و کارشناسان پیگیری و ارسال گردد.

حداکثر زمانی که یک کالا به دست مشتری میرسد چه قدر است؟

ارسال محصول خریداری شده پس از تائید فیش واریزی به حساب اعلام شده توسط واحد مالی و ارجاع به انبار کالا به مدت ۴۸ الی ۷۲ ساعت به طول می انجامد.

مشتریان گرامی میتوانید سوالات خود را از کارشناس فروش بپرسید …

۰۱۱۴۴۱۵۵۵۵۰ ۰۹۳۹۳۵۶۹۴۹۹